Aicinām Rīgas un Pierīgas seniorus uz projekta un kampaņas “Senior, esi digitāls un mobils, iesaisties pilsoniskās aktivitātēs!” atklāšanas pasākumu

Biedrība “Rīgas aktīvo senioru alianse” (RASA) Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) Stratēģisko projektu programma „Demokrātijas kultūra” ievaros Rīgas pilsētā īsteno projektu Demokrātijas atslēgas – instrumenti digitālās un zaļās mobilitātes veicināšanai”
 
 Laipni aicinām piedalīties
Projekta un kampaņas atklāšanas pasākumā
“Senior, esi digitāls un mobils, iesaisties pilsoniskās aktivitātēs!”
2021.gada 25.februārī
Konferences darba laiks no plkst.11.00 – 12.50 ZOOM platformā

 

Uzziņai. Ņemot vērā straujo digitālo tehnoloģiju attīstību un COVID-19 vīrusa laikā izraisītās sekas, būtiski pieaugusi senioru atstumtība no sabiedrības, sabiedriski politiskajām aktivitātēm un iespējām līdzdarboties demokrātijas kultūras jomā.
Līdz ar to aktualizējies jautājums – caur digitālam prasmēm īstenot savas cilvēktiesības, lai varētu līdzvērtīgi iesaistīties sava reģiona, valsts un visas Eiropas sociālekonomiskajās un politiskajās norisēs.

 

Projekta mērķis: Senioru informēšana par digitālās pilsoniskās iesaistes plašajām iespējām dzīves kvalitātei būtiskās jomās, veicinot labas pārvaldības procesus un stiprinot pilsonisko apziņu.
Konferences laikā projekta Demokrātijas atslēgas – instrumenti digitālās un zaļās mobilitātes veicināšanai” pārstāvji iepazīstinās seniorus ar iespējām iesaistīties projekta aktivitātēs, prezentēs plānotos pasākumus, iespējas iekļauties digitālo rīku apgūšanā un praktiskā izmantošanā, atbildēs uz senioru jautājumiem.

 

Par dalību pasākumā lūdzam informēt biedrību RASA, telefona numurs +371 67221487 vai +371 26976963, e-pasts: biedriba.rasa@inbox.lv  vai aizpildot google pieteikšanās formu – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScvDvaTG1Lzg-B7DpA48jG_XHXrLxTXqnmq_MIIOtk2RDg7pw/viewform

 

 

Pāsākums norisināsies attālināti ZOOM platformā.  Sanāksmes ZOOM saite tiks nosūtīta uz Jūsu e-pastu!

Pieslēgties ZOOM konferencei iespējams caur viedtelefonu vai datoru.

 

Pielikumā:

  1. Projekta atklāšanas pasākuma “Senior, esi digitāls un mobils un iesaisties pilsoniskās aktivitātēs“ programma. 

 

 

Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds” 

 

Ar cieņu,
Biedrība “Rīgas aktīvo senioru alianse”