Aicinām uz ERASMUS+ projekta “ICT Skills 4 All” noslēguma konferenci “Digitālais laikmets senioriem”

 

Konference “Digitālais laikmets senioriem” norisināsies
šī gada 17. februārī plkst. 10.00 – 13:00 ZOOM platformā.

 

     Kopš 2018. gada Rīgas Aktīvo senioru alianse, RASA ir viens no pieciem sadarbības partneriem projektā “ICT Skills 4 All” – “Gados vecāko pilsoņu līdzdalība digitālajā laikmetā”. Projekta mērķi ir izprast pašreizējo senioru digitālo apmācību praksi un to uzlabot. Projektā īstenotas starppersonu un starppaaudžu IKT apmācības, izstrādāta IKT mācību platformu senioriem, kā arī seniorus ieļaujošas politikas veidošanas ieteikumi.

     Konferences runaspersonas aktualizēs seniora lomu un atbalsta iespējas digitalizācijas laikmetā, lai sekmētu seniorus iekļaujošu aktivitāšu īstenošanu organizāciju un nacionālā mērogā. Konferencē piedalīsies vairāki aktīvi un digitāli seniori no Rīgas Aktīvo senioru alianses, kiberdrošības speciālists Ojārs Gailis-Birzleja, Latvijas vadošais gerontologs Jānis Zaļkalns, Sudraba ekonomikas projekta OSIRIS vadītājs Elmārs Baltiņš, cilvēktiesību eksperte Dace Kavasa un Senioru universitātes vadītāja Iveta Cīrule.

 

 

Lūgums pieteikties konferencei, aizpildot reģistrācijas anketu:

https://forms.gle/GrvhdmKJS13VE8aq8

 

Aicinām iepazīties ar konferences programmu šeit

 

Projekta partneri

Porto universitāte Portugālē,

ALL DIGITAL Telecentre Europe Beļģijā,

Cybermoor  Lielbritānijā,

HIPOKAMP Polijā.

Projektu finansē Eiropas Savienības ERASMUS+ programma.