AKTĪVIE SENIORI AICINĀTI PIEDALĪTIES ĒNU DIENĀ UZŅĒMUMĀ “BITE LATVIJA” UN IEPAZĪT AIZRAUJOŠAS DARBA IESPĒJAS

Sabiedrības integrācijas fonda informatīvā kampaņa dažādības veicināšanai “Atvērtība ir vērtība” sadarbībā ar telekomunikāciju uzņēmumu “Bite Latvija” aicina iepazīt pārdošanas speciālistu un Mazo un vidējo uzņēmumu biznesa klientu menedžera darbu. Ēnu dienas dalībniekiem nav nepieciešamas zināšanas vai iepriekšēja darba pieredze telekomunikāciju jomā, svarīga ir interese un vēlme apgūt jaunas prasmes. Pasākuma laikā iepazīsim “Bite Latvija” darba ikdienu, ēnosim runātīgos pārdošanas speciālistus un Mazo un vidējo uzņēmumu biznesa klientu menedžeri, iespējams, arī turpināsim sarunu par darba iespējām uzņēmuma komandā. Norises laiks: 2021. gada 13. oktobris plkst. 15.00

Sabiedrības integrācijas fonda informatīvā kampaņa dažādības veicināšanai “Atvērtība ir vērtība” sadarbībā ar telekomunikāciju uzņēmumu “Bite Latvija” aicina iepazīt pārdošanas speciālistu un Mazo un vidējo uzņēmumu biznesa klientu menedžera darbu. Ēnu dienas dalībniekiem nav nepieciešamas zināšanas vai iepriekšēja darba pieredze telekomunikāciju jomā, svarīga ir interese un vēlme apgūt jaunas prasmes. Pasākuma laikā iepazīsim “Bite Latvija” darba ikdienu, ēnosim runātīgos pārdošanas speciālistus un Mazo un vidējo uzņēmumu biznesa klientu menedžeri, iespējams, arī turpināsim sarunu par darba iespējām uzņēmuma komandā. Norises laiks: 2021. gada 13. oktobris plkst. 15.00.

Ko dara pārdošanas speciālists Bitē?

– Zvana esošajiem klientiem un piedāvāt jaunākos pakalpojumus un produktus

– Viegli un pārliecinoši skaidro klientu iespējas

– Mērķtiecīgi un neatlaidīgi strādā pie tā, lai sasniegtu izvirzītos mērķus –

Būtiski! Vecums nav šķērslis, jo profesionālas apmācības un pieredze rāda, ka kalnus gāzt var ikviens!

– Bites pārdošanas komanda strādā gan no biroja, gan no jebkuras vietas Latvijā, attālināti, tāpēc darbs ir piemērots pat attālāku novadu iedzīvotājiem.

Pieteikšanās Ēnu dienai: aicinām aktīvos seniorus pieteikties līdz

11. oktobrim, sūtot e-pastu: darbs@bite.lv, ar norādi “Senioru ēnu diena”. Dalībniekiem nosūtīsim detalizētu informāciju par pasākuma norisi.

Ēnošanas pasākuma dalībniekiem būs jāuzrāda sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Vairāk par informatīvo kampaņu dažādības veicināšanai “Atvērtība ir vērtība”:

https://atvertiba.lv/