Attīstībā pilsoniskās iniciatīvas projekts – salido Latvijas valsts vienaudži

Godātie Latvijas valsts vienaudži –  100 gadus un vairāk sasniegušie un šim gadu skaitam tuvu esoši!

Aicinām pieteikt dalību trešajam valsts vienaudžu salidojumam!

Salidojums notiks 24.augustā Rīgā, VEF Kultūras pilī.

 

Organizatori – Rīgas aktīvo senioru alianse

Tālrunis uzziņai – 20209935

E pasts – biedriba.rasa@inbox.lv

Valsts simtgadnieku salidojums ir viena no Rīgas aktīvo senioru alianses (RASA) pilsoniskām iniciatīvām, kas veltīta Latvijas valsts 100gadei.

Šī pilsoniskā iniciatīva ir aktivizējusi enerģisku senioru iesaistīšanos Valsts 100gades pasākumos, tostarp, salidojums ir kopā būšanas iespēja Latvijas valsts vienaudžiem, tā ir iespēja valsts vecākiem iedzīvotājiem  iziet sabiedrībā kopā ar savas pilsētas, novada un pagasta amatpersonām, satikt valsts augstākās amatpersonas. Pirmā salidojuma dalībnieki apliecināja, ka emocijas ir skaistas –  gan asaras, gan prieks, gan lepnums un reāla sajūta, ka valstij svarīgs katrs cilvēks.

Iniciatīvas autori –ir gandarīti par šā projekta attīstību.

Latvijas valsts simtgades svētku ietvarā valsts  galvaspilsēta arī šogad – 2019.gadā- uzņems valsts vienaudžu salidojuma dalībniekus. Pirmais 100gadnieku salidojums notika Pilsrundālē; otrā salidojuma mājvieta bija  Rīgā, kultūras pilī Ziemeļblāzma.

Foto no 1.simtgadnieku salidojuma Pilsrundālē

 

Trešā Latvijas valsts vienaudžu salidojuma rīkošanu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, piešķirot līdzfinansējumu salidojuma izdevumu apmaksai –  telpu un tehniskā aprīkojuma īrei, scenārija izstrādei, projekta vadībai, ielūgumu un plakātu nepieciešamajām izmaksām.