Biedrība RASA lepojas! Esam pamanīti!

 

Rīgas aktīvie seniori – influenceri?

      „Ir pagājis gads Covid 19 ietvarā, tas steidzinājis pielāgot dzīvi sērgas rezultātā radītajām sekām un mazināt negatīvo izmaiņu efektu: vientulību, atstumtību, psiholoģiskās problēmas. Šobrīd, varam veidot apzinātu un motivējošu sistēmu, lai vistuvākajā laikā seniori ieietu digitālajā pasaulē, uzlabojot dzīves kvalitāti visplašākajā kopumā”, saka RASA ilggadējā vadītāja Terēzija Mackare.

    Teikto apstiprina biedrības līdzšinējā iesaiste starptautiskos sadarbības projektos par moderno tehnoloģiju  ienākšanu senioru ikdienā.

     Šobrīd katram senioram pieejama atkal jauna iespēja –  Biedrība “Rīgas aktīvo senioru alianse” (RASA) Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) Stratēģisko projektu programmas „Demokrātijas kultūra” ievaros Rīgas pilsētā īsteno projektu „Demokrātijas atslēgas – instrumenti digitālās un zaļās mobilitātes veicināšanai”.

      Faktiski līdz ar šo projektu, Rīgas aktīvie seniori pieņēmuši izaicinājumu apgūt digitālās iespējas un nepārtraukt savas  pilsoniskās aktivitātes, būt līdzdarbīgi,  iesaistoties valsts un sabiedriski  politiskās dzīves notikumos. Tās ir unikāli- Seniori vēlas spēcīgāku komunikāciju ar valsts un pašvaldības institūcijām, kā efektīvāk caur digitālām prasmēm turpināt iesaistīties publiskajās aktivitātēs .

    Biedrības Rasa aktivitātes un laika diktēto izaicinājumu pieņemšana, kļuvušas pamanāmākas.

 

Ieklausies, ko saka projekta atklāšanas  pasākumā “Senior, esi digitāls un mobils un iesaisties pilsoniskās aktivitātēs!”, teica Latvijas republikas

Tiesībsargs Juris Jansons

 
Skaties šeit: