Imantas Tirgū ir izvietots pirmais fiziskais komunikācijas kanāls

Imantas Tirgū, labajā pusē pie kontrolsvariem ir izvietots pirmais fiziskais komunikācijas kanāls, kurā iedzīvotāji var neformālā veidā nodot ziņojumus “Riga Annenhof” apkaimes biedrībai! Tirgū publiskiem ierakstiem ir novietota kladīte, kā arī uz plakāta atrodams QR kods, kuru noskenējot var sniegt anonīmus ieteikumus caur savu viedierīci.

Ja apkaimes iedzīvotāju grupas lieliski nodrošina komunikācijas funkciju starp apkaimi un aktīviem interneta lietotājiem sociālajos tīklos, tad fizisks komunikācijas punkts ieskata paušanu padara pieejamāku arī senioriem un cilvēkiem ar limitētu piekļuvi tehnoloģijām!

Lūgums atsaukties cilvēkus no apkaimju biedrībām, lai apkaimju iniciatīvu līdzdalības un piederības veicināšanas projekta ietvaros realizētu iedzīvotāju informācijas nodošanas punkta izveidi arī jūsu apkaimē!

🙂

Eksperimentālais komunikācijas kanāls tika radīts projekta “Senior esi digitāls un iesaisties pilsoniskās aktivitātēs” ietvaros biedrības “RASA” sadarbībā ar Aktīvo Iedzīvotāju Fondu!