JAUNAS PRASMES – JAUNAS IEMAŅAS UN EJAM LAIKMETAM LĪDZ!

Šobrīd seniori izrāda lielu interesi par iespējām apgūt mūsdienu saziņas rīkus. Projekta (2021.LV/NVOF – MIC/002/36) ietvaros no 12.07. – 16.07. 2021.g. mūsdienīgi aprīkotā Biedrības “Rīgas aktīvo senioru alianse” datorklasē seniori apguva iemaņas praktiski lietot digitālos rīkus. Esam gandarīti, ka spējam ierādīt un iemācīt darboties ar mūsdienīgām tehnoloģijām.

Šī brīža situācija ir sarežģīta un grupu nodarbības tiek organizētas tikai tiem senioriem, kuri ir saņēmuši COVID-19 sertifikātu vai ir apliecinājums, ka pārslimojuši ar COVID -19, vai ir negatīvs COVID-19 tests. Organizējot grupu nodarbības vai individuālās konsultācijas vienlaikus tiek ievērojot visas epidemioloģiskās prasības.

Piecu dienu nodarbībās seniori apguva ne tiki pirmās iemaņas darbā ar digitālajiem rīkiem, bet praktizējās, pieslēgties virtuālajām platformām,  saņemt elektroniski rēķinus, nodot mēraparātu rādījumus, veikt maksājumus autorizējoties ar internetbankas vai eParaksta palīdzību.

Darboties elektroniskā vidē nav vienkārši, bet saņemot rēķinus e-pastā nevis papīra formā, ikviens seniors iesaistās mūsu dabas saudzēšanā, ejot kopsolī ar laikmeta prasībām.