Katra balss ir svarīga, pārliecināti seniori

Katra balss ir svarīga, par to tikko pārliecinājās Rīgas aktīvo senioru alianses dalībnieki, kuri 31. augustā – kopā ar portālu Pilsēta cilvēkiem – piedalījās piketā par satiksmes organizēšanu Čaka ielā.

Piketa mērķis –  paust savu attieksmi par pilsētas pašvaldības iecerēm pārveidot Čaka ielas satiksmes infrastruktūru, likvidējot velojoslas abās ielas  pusēs, līdz ar to  palielinot automašīnu joslu skaitu.

Ir gandarījums un rezultāts iepriecina- pašvaldība ir uzklausījusi sabiedrības vēlmes

“Ir gandarījums un rezultāts iepriecina – pašvaldība ir uzklausījusi sabiedrības vēlmes, un,  meklējot kompromisu, kā organizēt satiksmi vienā no galvenajām Rīgas  tranzītielām, lēmusi atstāt vismaz vienu velojoslu, veidojot divas autojoslas uz centra pusi un atstājot vienu autojoslu virzienā no centra”, uzskata biedrības RASA valdes  priekšssēdētāja Terēzija Mackare.

Biedrības pārstāve Daina Līdiga piebilst: “Prieks, ka respektēts iedzīvotāju viedoklis –  Čaka iela pieder visiem cilvēkiem, toskait, arī mikromobilitātei, drošai videi bērnu un invalīdu ratiņiem, velosatiksmei. Katrai balsij ir nozīme, apspriežot arī pilsētvides jautājumus.”

Biedrība RASA, īstenojot kampaņu  “SENIOR, ESI DIGITĀLS UN MOBILS, IESAISTIES PILSONISKĀS AKTIVITĀTĒS!” turpina sekot līdzi pilsētplānošanas projektiem, vides labiekārtošanas darbiem, vērtējot tos no pieejamības un sabiedrības interešu loka