Mācāmies, lai mainītos

Mūsu seniori atkal ir aktīvi mācībās. Īsi pirms gada beigām apmācību kursus beidza potenciālās bērnu auklītes. Vidažādāko profesiju pārstāves nedēļas garumā apguva jaunas un ļoti nepieciešamas zināšanas pirmsskolas bērnu aprūpē. Kvalificētu pasniedzēju vadībā tika stiprinātas prasmes bērnu audzināšanas procesā, iegūtas zināšanas pirmās palīdzības sniegšanā, bērnu tiesību aizsardzības sistēmā, praksē apgūta rotaļu organizēšana .

Kā apliecina kursu dalībnieču teiktais, viss apgūtais noteikti noderēs piedaloties gan brīvprātīgajā darbā bērnu iestādēs, gan strādājot par auklītēm ģimenēs.

Vēlreiz pārliecinājāmies, ka RASAs izveidotā tālākizglītības pilnveides programma ”Bērnu aprūpes pamati” ir ļoti vajadzīga, un mācības jāturpina nākošajā gadā.

 

RASAs 2017.gada decembra “Vecmāmiņu” izlaidums:

 2017.g.decembra Vecmāmiņu izlaidums

 

Skat. Vecmāmiņu kontaktbirža