Notiks valsts vienaudžu salidojums

Šā gada 24.augustā VEF Kultūras pilī pulcēsies Latvijas valsts vienaudži – gan tie, kuriem ir 100 un vairāk gadu, gan tie, kuri  pietuvojušies 100 gadu slieksnim!

Rīgas aktīvo senioru alianse RASA aicina Latvijas valsts vienaudžu radus, draugus, aprūpētājus,  pašvaldību darbiniekus pieteikt svētku salidojumam iedzīvotājus, kuri  dzimuši reizē ar Latvijas valsti, gājuši gadsimta garumā kopā ar valsti un visās vēstures krustcelēs dzīvojuši ar Latviju sirdī. 

Godināsim Latvijas valsts vienaudžu izturību, drosmi, spītību, Tēvzemes mīlestību, nelokāmu ticību Latvijas valsts neatkarībai un pienesumu mūsu kopējās vēsturiskās un sociālās atmiņas saglabāšanā un stiprināšanā.

Pirmais Latvijas valsts simtgadnieku salidojums Pilsrundālē apliecināja mūsu valsts  vienaudžu  vēlmi  tikties gan savstarpēji, gan ar valsts amatpersonām  un valsts simtgades gaisotnē  pārlapot katram savu ceļu valsts esības 100 gados.

 

Plašākai informācijai   mob.tālr. – 20209935

E pasta adrese – biedriba.rasa@inbox.lv 

Trešā Latvijas valsts vienaudžu salidojuma rīkošanu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, piešķirot līdzfinansējumu salidojuma izdevumu apmaksai –  telpu un tehniskā aprīkojuma īrei, scenārija izstrādei, projekta vadībai, ielūgumu un plakātu nepieciešamajām izmaksām.