Projekts “Pieslēdzies Latvija!” rullē!

Projekta “Pieslēdzies Latvija!” ietvaros Rīgā kopš š.g. jūnija mēneša tiek komplektētas grupas un veikta rīdzinieku un tuvākās Rīgas apkārtnes senioru vecuma iedzīvotāju apmācība datorzinībās. Apmācība tiek organizēta divās valodās- latviešu un krievu grupās, lai senioriem būtu vieglāk uztvert viņiem nezināmos jaunos terminus. Grupas  tiek komplektētas atbilstoši zināšanu  līmenim, ko nosaka pats apmācamais: 1.līmenis- Iesācēji, 2.līmenis- Lietpratēji, 3.līmenis- pieteikami labas zināšanas darbam ar datoru.

 

Apmācības organizē biedrības RASA -Rīgas aktīvo senioru alianses parstāvji, projektu vada Bruno Barons. Nodarbības notiek Rīgā, biedrības RASA  mācību telpās Cēsu ielā 8, kur ar Lattelecom gādību ir iekārtota mūsdienīga datorklase. Lattelecom pārstavji arī kūrē projektu  un regulāri seko projekta norises gaitai.

 

Pasniedzēji paši arī ir seniori ar lielu darba pieredzi: Jurijs Stetjuha, Dainis Olders un Ņina Priede.

Kopš šī gada apmācību sākuma jūnija mēnesī ir apmācīti jau vairāk kā 450 seniori.

 

Mūsu pasniedzēji:

1-100_2091_pasn_Jurijs - Copy

Pasniedzējs Jurijs

 

1-100_2084_pasn_Nina

Pasniedzēja Ņina

 

1-100_2096_pasn_Dainis

Pasniedzējs Dainis