RASA darbojas EURAG

     Biedrība RASA ir dalībniece vecākajā un lielākajā Eiropas mēroga organizācijā vecāka gadagājuma cilvēkiem EURAG- European Federation of Older Persons. Pašlaik EURAG ar 152 organizācijām 33 Eiropas valstīs pārstāv miljonus vecāka gadagājuma cilvēku Eiropā un uzstājas, lai nodrošinātu un uzlabotu vecāka gadagājuma cilvēku dzīves kvalitāti sabiedriskā, sociālā un politiskā līmenī.

     COVID-19 pandēmijas laikā RASA pārstāvji  ir piedalījušies divos EURAG Webināros  par dzīves kvalitātes uzlabošanu Eiropas valstīs COVID-19 pandēmijas laikā. Šajos semināros tika runāts un diskutēts par to, ka nedrīkst jaukt fizisko distancēšanos ar sociālo distancēšanos, ka jaunie cilvēki  un vecāka gada gājuma cilvēki COVID-19 laikā tikuši nošķirti, un solidaritātes vietā tas izraisīja plašāku paaudžu plaisu. Tika uzsvērta atbildīgas izturēšanās nozīme, kopīgas starppaudžu sadarbošanās nepieciešamība, moderno tehnoloģiju izmantošanas aktualitāte.