Rīgas aktīvo senioru alianse aicina piedalīties iedzīvotāju iesaistes pasākumā

 

Rīgas aktīvo senioru alianse aicina piedalīties projekta 

Demokrātijas atslēgas- instrumenti digitālās un zaļās mobilitātes veicināšanai

Iedzīvotāju iesaistes pasākumā 16.03.2021. plkst. 9.00

 

Iedzīvotāju iesaistes pasākums  notiks ATTĀLINĀTI MS Teams platformā.

Pasākums veltīts  Rīgas pilsētas plānošanas JAUNAJAI  REDAKCIJAI.

Tas ir ievadpasākums. Arī turpmāk būs iespējas piedalīties dažādos ar lēmumu pieņemšanu saistītos procesos Rīgā un citviet Latvijā. Varēsim daudz ko apgūt, daudz uzzināt. Pasākums iecerēts interesants.
Tādēļ LŪDZU visus interesentus iesaistīties! 

Informāciju varat saņemt pie Intas Dobeles, mobilais tālrunis 26130567.

Vebināru organizē Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments ar mērķi informēt ikvienu interesentu par jaunā Rīgas teritorijas plānojuma izstrādātās redakcijas pilnveidošanas procesu, kā arī par aktuālo pilnveidošanas procesu – plānotajām aktivitātēm un turpmāko virzību.

 

Aicinām noskatīties vebināra ierakstu, kas pieejams šeit:

https://www.rdpad.lv/wp-content/uploads/2021/02/Vebinars.mp4