Rīgas seniori starptautiskā simpozijā Vīnē prezentēs valsts galvaspilsētas senioru aktivitātes Latvijas valsts 100gades jubilejai

Rīgas aktīvo senioru apvienība (RASA), kopā ar Latvijas senioru kopienas un Rīgas domes Labklājības departamenta pārstāvjiem sestdien agri no rīta kāpj autobusā un dodas uz Austrijas galvaspilsētu Vīni.

 30.septembrī sākas plašs simpozijs, saistībā ar  Eiropas Savienības senioru augstākās vadības institūcijas – EURAG-  55-iem  darbības gadiem.

Simpozijā pārsvarā iecerēts spriest par paaudžu sadarbību un vienotību nākotnes labklājībai un senioru labsajūtai. Rīgas senioru vārdā uzstāsies biedrības RASA jauniešu organizācijas vadītāja Dana Pulenčika.

Rīdzinieku uzstāšanās diena – 1.oktobris, kad Eiropā starptautiski atzīmē veco ļaužu dienu.

Biedrība RASA prezentēs ne tikai sava darba aktivitātes.  RASA-i  būs gods prezentēt pilsoniskās aktivitātes, kas iekļautas Latvijas Valsts jubilejas sagaidīšanas pasākumos. Būtībā esam aicināti ar mērķi informēt starptautisko senioru sabiedrību par mūsu valsts gaidāmo 100gades jubileju, kā arī pastāstīt vairāk par aktivitātēm, par kurām jau raisījusies liela interese – ja tā var teikt – starptautiskā mērogā. To vidū Pirmais Latvijas 100gadnieku salidojums, Tautas Saimes grāmata, kas ir Latvijas mūsdienu vēsturē pirmā ar roku rakstītā grāmata un kur dota iespēja katram personiski uzrunāt valsti.

Tālāk no Vīnes Rīgas delegācija dosies uz Berlīni, kur notiks tikšanās ar Vācijas senioru apvienības pārstāvjiem, kā arī piedalīsies Vācijas Vienotības dienas svinībās.

Skat. info EURAG lapā