Rudzupuķu pļavas, smilgās savērtas meža zemenītes ….

“Rudzupuķu pļavas, smilgās savērtas meža zemenītes, vectēva  sastrādātās plaukstas…”, šīs emocijas no savas bērnības  atmiņu kamola  Tautas Saimes grāmatai uzticējusi latgaliete, Rugāju novada Domes priekšsēdētāja Sandra Kapteine.

Sandra raksta par  vērtībām, ko viņai dzīves pūrā likuši vecāki, vecvecāki, par  Tēvzemi, kas rotāta ar cilvēka darba tikumu, ticību un labestību, cilvēkmīlestību un brīnišķīgām dabas ainavām. Skaisti vārdi veltīti Rugāju novada stiprajiem cilvēkiem, kuri nav devušies tālos laimes meklējumos, bet atraduši vai cer to atrast tepat Latvijā. Tā ir ticība Latvijas valstij un to savā novēlējumā apstiprina arī  Rugāju novada domes priekšsēdētāja.

Ieskats Tautas Saimes grāmatas lapās, kas rakstītas Latgalē, Rugāju novadā šeit:

(Noklikšķiniet uz pirmā attēla, lai skatītu galeriju!)