Seniori šobrīd ir nozīmīgi tautas sociālās atmiņas nesēji, saka mūsu valsts kultūras ministre Dace Melbārde

Kultūras ministre plašā intervijā žurnālam  “OK!” , runājot par Latvijas valsts simtgades pasākumu kopumu, atzinīgus vārdus veltīja arī biedrības RASA iniciatīvai “Tautas Saimes grāmatai”. Esam priecīgi un lepni!

Citāts no intervijas:”…tiek realizēta arī mana pārliecība, kādai būtu jābūt Latvijas valsts simtgades sagaidīšanai. Gribu gan uzsvērt, ka programma nav viena cilvēka vai nelielas grupas autordarbs, bet gan daudzu tūkstošu cilvēku ideju apkopojums.  Ir piepildījusies iecere, ka cilvēki paši nāk ar savām idejām. To var darīt ģimenes lokā, skolā, novadā vai organizācijā. Skatoties Latvijas valsts simtgades mājaslapu lv100.lv, redzu, kā tas notiek. Ir izveidots pasākumu kalendārs, cilvēki iesniedz idejas. Piemēram, šodien ļoti nopriecājos, ka Rīgas aktīvo senioru biedrība Rasa nākusi klajā ar iniciatīvu Tautas saimes grāmata – katrs rakstīs savu stāstu par Latvijas 100 gadiem. Doma šķiet lieliska – jāvēršas pie senioriem, jo viņi šobrīd ir nozīmīgākie tautas sociālās atmiņas nesēji”.