Tautas Saimes grāmatas ceļš Madonas novadā

„Novembris ir patriotisma mēnesis, tam tuvojoties, un, tam iestājoties, ikvienam galvā rosās vislabākās domas par Latviju, ir vēlme to pateikt skaļi vai uzrakstīt. Tāpēc domājam, ka atsaucība veikt ierastu šajā grāmatā tikai pieaugs”, ir pārliecināta  Madonas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Ilze Riekstiņa.

 Grāmatā pirmos ierakstus ir veikuši Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja darbinieki,  grāmata jau ir apceļojusi Kalsnavas pagastu un turpinās ceļu pie Ļaudonas pagasta iedzīvotājiem. Grāmata pieejama gan pagastu bibliotēkās, gan to paredzēts nogādāt konkrētiem cilvēkiem viņu dzīvesvietās ierakstu veikšanai.

Līdz pat valsts svētkiem – 18.novembrim Tautas Saimes grāmata atradīsies Madonas novadā, kas ir trešais lielākais novads Latvijā un lielākais Vidzemes reģionā.

 

 

Vairāk par RASA pilsonisko iniciatīvu, kas veltīta Latvijas Valsts 100gadei