Tautas Saimes grāmatas projekta atspoguļojums masu medijos

RASA iniciatīva “Tautas Saimes grāmata”, kas veltīta Valsts 100gadei, mudinot katru aktīvi iesaistīties Valsts jubilejas pasākumos, ierakstot grāmatā tās atziņas un vērtības, kas nozīmīgas vēsturiskās atmiņas veidošanā; valsts un cilvēka Liktens samērošanā un izpratnē.
Esam iekļauti Latvijas Valsts 100gades biroja aktivitāšu programmā:

„Tautas Saimes grāmata” (Mans ceļš. Latvija.)

Rasa atbalstījusi pilsoniskās iniciatīvas -dokumentālās filmas – Piedzimt kopā ar Latviju – virzību līdz izvirzītajam mērķim. Esam gandarīti, ka šī iniciatīva ir pelnījusi Latvijas Valsts 100 gades biroja uzmanību un iekļauta pasākumu programmā:

Vairāk… 

 

Radio Baltkom plaša intervija par  biedrības RASA iniciatīvu Tautas saimes grāmata

2017.gada 20.aprīlī plkst.8:15, 93,9 FM Rīga:

 Radio.lv   Radio Baltkom  Klausies 93.9FM un internetā