Baznīcu Nakts norises dienā aicina seniorus apgūt digitālās prasmes

Sestdien, 29.maijā Baznīcu Nakts norises ietvarā biedrība Rīgas aktīvo senioru alianse kampaņas “Senior esi digitāls un mobils un iesaisties pilsoniskās aktivitātēs” ietvaros, sadarbībā ar biedrību Svētā Ģimenes Māja un Rīgas Svētās Marijas Magdalēnas draudzi piedāvā iespēju lietderīgi apgūt digitālās prasmes.

“Šis pasākums būs saistošs īpaši senioriem, kuri šobrīd vēl ir uz “jūs” ar digitālā laikmeta uzstādījumiem, un, te būs iespēja spert pirmo soli digitālo prasmju apgūšanai” uzskata pasākuma rīkotāji, piebilstot, ka senioru motivācija apgūt digitālās prasmes ir aktuāli arī ikdienas dzīvē, iesaistoties pilsoniskās aktivitātēs, pārvarot šā brīža pandēmijas raisīto situāciju, kad dažādu iestāžu un institūciju apmeklējums klātienē nav iespējams.

Pasākumā laikā senioriem tiks piedāvāta palīdzība aprīkot savus mobilos telefonus ar dažādām rakstiskam aplikācijām un digitālām platformām, piemēram, ZOOM, E-Latvija, kā arī uzzināt un pieteikties bezmaksas digitālo apmācību kursiem, kas notiks attālinātā veidā. Tāpat senioriem būs iespēja vairāk uzzināt par AIF projekta kampaņu “Senior, esi digitāls un mobils un iesaisties pilsoniskās aktualitātēs!”, un dažādām pilsoniskām aktivitātēm kā  iesaistīties pilsētas vides veidošanā un padarīt savu dzīves vietu draudzīgāku senioriem.

Apmeklējot pasākuma norisi un Svētās Ģimenes Māju, jāievēro valstī noteiktās epidemioloģiskās prasības.

Pasākuma norises vieta un laiks: Rīgā, Klostera iela 5. Digitālais ceļojums- no plkst. 12:00 līdz 15:00.