2019.gada 24.augustā VEF Kultūras pilī pulcējas Latvijas valsts vienaudži – gan tie, kuriem ir 100 un vairāk gadu, gan tie, kuri  pietuvojušies 100 gadu slieksnim!

Lasīt vairāk:

Attīstībā pilsoniskās iniciatīvas projekts – salido Latvijas valsts vienaudži

Lasīt vairāk:

Notiks valsts vienaudžu salidojums

Lasīt vairāk:

Trešais Latvijas valsts vienaudžu salidojums notiks Rīgā VEF Kultūras pilī

Lasīt vairāk:

Sirsnīgu un patriotisku emociju apņemti  un valstiski uzrunāti

Lasīt vairāk:

Valsts vienaudžu salidojums – unikāli, vienreizēji un iedvesmojoši

Latvija ir unikāla un  Eiropa no jums var iedvesmoties” – tā izteicās  Eiropas senioru apvienības augstākās pārstāvniecības Eiropas savienībā  (EURAG) biedri, uzzinot par mūsu pilsoniskajām iniciatīvām, kas veltītas Latvijas valsts simtgades pasākumu klāstam, tostarp par Latvijas 100gadnieku salidojumu.

 

Skatīt:

Fotoreportāža no Valsts vienaudžu 3.salidojuma

Skatīt:

Trešais Latvijas valsts vienaudžu salidojums. Videoreportāža

Skatīt:

Īstenots projekts “Trešais Latvijas valsts simtgadnieku salidojums”

Lasīt vairāk:

RASA pateicas par sniegto atbalstu

 

Organizatori – Rīgas aktīvo senioru alianse
Tālrunis uzziņai – 20209935

Trešā Latvijas valsts vienaudžu salidojuma rīkošanu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, piešķirot līdzfinansējumu salidojuma izdevumu apmaksai –  telpu un tehniskā aprīkojuma īrei, scenārija izstrādei, projekta vadībai, ielūgumu un plakātu nepieciešamajām izmaksām.