Latvijas valsts galvaspilsēta valsts jubilejas gadā aicināja  valsts vienaudžus uz otro valsts 100gadnieku salidojumu, kas notika kultūras pilī Ziemeļblāzma.

 

Lasīt vairāk:

Simtgadnieki izdejo zaļumballi cauri valsts gadsimtam

Valsts simtgadnieku salidojums ir  Rīgas aktīvo senioru alianses (RASA) pilsoniskā iniciatīva, kas veltīta Latvijas valsts 100gadei.

         Valsts vienaudžu salidojuma organizēšanas nolikumā RASA rakstīja – ka šī pilsoniskā iniciatīva veicinās senioru aktīvāku iesaistīšanos Valsts 100gades pasākumos, nodrošināt kopā būšanas iespēju Latvijas valsts vienaudžiem, kā arī veicinās valsts vecāko iedzīvotāju iziešanu sabiedrībā kopā ar sava novada amatpersonām. Savukārt valsts godās senioru devumu savam novadam, pilsētai, dzimtai, un teiks paldies par vēsturiskās  un sociālās atmiņas stiprināšanu.

 Idejas autori –ir gandarīti par projekta attīstību.

 

Lasīt vairāk:

Ar mīlestību katra mūžam, ar cieņu valstij top torte simtgadnieku salidojumam

Lasīt vairāk:

Dzimušie reizē ar Latvijas valsti: “Lai tik turētos veselība, būsim!”

 

Salidojumu organizē RD sadarbībā ar Rīgas aktīvo senioru aliansi.