Biedrība “RASA” aicina izzināt aktīva SENIORA līdzdalības iespējas tiešsaistes kampaņā “Manabalss.lv iniciatīva”

Šo piektdien, (05.08.22) 12:00 biedrība “RASA” aicina jūs izzināt aktīva SENIORA līdzdalības iespējas tiešsaistes kampaņā “Manabalss.lv iniciatīva”.

Šī vebināra ietvaros kopīgi ar vieslektoru Didzi Meļķi no “ManaBalss.lv” pārrunāsim iedzīvotāju un NVO interešu pārstāvību un vides kopradīšanu pētot ManaBalss.lv un Open2Vote.eu (O2V) rīku piedāvātās iesaistes iespējas, veiksmīgos un ne tik veiksmīgos iniciatīvu piemērus, kā arī radīsim iespēju pārrunāt idejas uzlabojumiem, iespējams, kopīgi nonākot pie iesniedzamas iniciatīvas.

Šie rīki ir svarīgs demokrātijas instruments tautas un nevalstisko organizāciju rokās, tādēļ nāc un gūsti praktiskas zināšanas par aktīvu līdzdalību sabiedrisko un politisko procesu veidošanā!

Pieslēdzies ŠEIT:

Vai seko LIVE Facebook kontā!