Godātie seniori! Aicinām pieteikties dalībai ZOOM dienās! 22.septembrī plkst. 17:00 un 29.septembrī plkst. 17:00

  • Tev ir iespēja apgūt un nostiprināt digitālās prasmes saziņai ZOOM platformā
  • Tev ir iespēja izveidot pašam savu bezmaksas ZOOM platformu
  • ZOOM  nodrošina operatīvu iesaisti diskusijās, vides plānošanas procesu sabiedriskajā apspriešanā,  paužot pilsonisko nostāju un  vērtējot kopumā  savas pašvaldības darbus un “nedarbus”.

Piesakies!

Telefona numurs – 67221487 mob.tel. 27744417

Mācības notiks dienas centra “RASA” datorklasē, kur nodrošinātas 12 apmācību vietas klātienē, atbilstoši valstī esošajiem epidemioloģiskajiem nosacījumiem. Adrese – Rīga, Čaka ielā 139.

Pēc ZOOM dienām lekcijās par digitālām prasmēm attālināti turpmāk varēs iesaistīties ikviens interesents, atnākot klātienē, ja epidemioloģiskā situācija nemainīsies, vai pieslēdzoties norādītajam linkam (sekojiet līdzi biedrības mājas lapai www.biedribarasa.lv )

!!! ZOOM dienas norises plāns

 Zoom dienas norisē plānotas  divas mācību sesijas:

  • Mācēšana piedalīties ZOOM sesijā kā dalībniekam;
  • Mācēšana pašam organizēt sesiju saviem domu biedriem;


22.septembrī plkst. 17:00 notiks klātienes apmācības, kurās seniori praktiski apgūs ZOOM ietvarā sava nikneima maiņas iespēju, lektora klausīšanos, skatīšanos, jautājumu uzdošanu un atbilžu iegūšanu čatā, skaņas vai attēla ieslēgšanu un izslēgšanu, savstarpējo dalībnieku sarakstes iespēju, rokas pacelšanu uzmanības pievēršanai.

29.septembrī plkst. 17:00. 

apmācību dalībnieki apgūs prasmes uzaicināt, piemēram, savus kolēģus uz ZOOM sesiju (pieslēdzoties saimnieka statusā un nosūtot tiem e-pastus), kā arī mācīsies modelēt sesijas organizēšanas norisi, apgūs savu attēlu un video koplietošanas režīmu un ZOOM sesijas ierakstīšanas režīmu.

Zināšanas rezultēsies ar  cilvēku apmācību ZOOM pratībā, ar senioru prasmēm izveidot savu bezmaksas  ZOOM platformu efektīvākai un ātrai domu biedru grupu saziņai.  Savu ZOOM platformu ir nodoms izveidot arī   Senioru Padomītei, rīkojot operatīvas sarunas un diskusijas starp Padomītes dalībniekiem, toskait, ar portālu Mana balss un Pilsēta cilvēkiem. Tas veicinās sabiedrības ātru reaģēšanu pieņemot rīcības plānus par pilsētvidei aktuāliem jautājumiem, kā arī priekšlikumu un ideju īstenošanas modeļus iesniegšanai pilsētas pašvaldībā.

Secinājums kopumā – ZOOM dienu apmācību devums būtiska palīdzība senioriem „pieslēgties” digitālai videi; palielināts vecāka gadagājuma cilvēku digitālās kompetences līmenis.